Centrum BOZP a požární ochrany v Kladně

Vaši specialisté na komplexní zajištění služeb v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany v rámci celé České republiky


Školení preventistů požární ochrany a požární hlídky

Školení preventistů požární ochrany a požární hlídky doplňují odborné předpoklady zaměstnanců, kteří jsou jmenování do funkce preventisty požární ochrany.

V zájmu každého zaměstnavatele je zajistit pravidelné školení preventistů požární ochrany a požární hlídky, které představuje splnění všech právních a ostatních předpisů ve smyslu zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně, ve znění pozdějších předpisů, vyhláška č. 246/2001 Sb.).

Profesionální školení u společnosti ENERGOM Projekty a.s.

Školení preventistů požární ochrany požární hlídky probíhá:

  • Na srozumitelné úrovni.
  • Prostřednictvím moderní prezentace.
  • Formou diskuze pro získání nových informací.
  • V podobě předávání zkušeností z praxe odborného specialisty.
  • Na míru Vašich požadavků a konkrétní specifikace organizace.

Odborně proškolení specialisté společnosti ENERGOM Projekty a.s. Vám zajistí profesionální školení preventistů požární ochrany a požární hlídky plynoucí z právních předpisů a norem.

Po absolvování odborného školení si získané odborné vědomosti skontrolujeme v závěrečném testu a po ukončení Vám předáme průkazky záznam o provedeném školení, který Vám zejména poslouží jako doložitelný dokument na ochranu Vás zaměstanavatele při kontrole ze státních kontrolních orgánů.

V rámci našich komplexních služeb pro Vás sledujeme veškeré novinky o zákonech v oblasti BOZP a PO, o kterých naše obchodní partnery pravidělně informujeme.

Cena školení společnosti ENERGOM Projekty a.s.

Cenu školení pro preventisty požární ochrany a požární hlídky Vám stanovíme na míru, navrhneme jí podle počtu jednotlivých zaměstnanců a vykonáváne práce.

Sjednejte si bezplatnou konzultaci, kde naši specialisté vytvoří cenovou nabídku na míru Vaší organizace a všem Vašim požadavkům.

Neohlášené kontroly ze státních orgánů mohou přijít kdykoliv. Neztrácejte čas, a předejděte mnohonásobně vyšším sankcím než je samotná investice do školení preventistů požární ochrany a požární hlídky.

Nahlásila se Vám kontrola z OIP či HSZ?

Buďte správně připraveni. Zajistíme Vám kompletní přípravu a zastoupení odborně proškoleným specialistou na oblast BOZP a PO před samotnou kontrolou ze strany státních orgánů:

  • Inspektorátu práce (OIP)
  • Hasičského sboru (HZS)
  • Hygienické stanice (HSZ)

...Za svou práci ručíme...

Kontaktujte nás

+420 777 929 770

Kontakt

Centrum bezpečnosti práce a požární ochrany v Kladno

Energom Projekty, a.s.

Tel. kontakt: +420 777 929 770

Email: info@energom.cz

IČ: 29001838

DIČ: CZ29001838

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace