Centrum BOZP a požární ochrany v Kladně

Vaši specialisté na komplexní zajištění služeb v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany v rámci celé České republiky


Požární ochrana

Požární ochrana  zjišťuje a vyhodnocuje rizika, které by mohli vést ke vzniku požáru.

Věnujte svou pozornost i pečlivé přípravě, která zajistí nejen ochranu Vašeho zdravím, ale i nemalé finanční ztráty.

Kdo je zodpovědný za požární ochranu?

Každý zaměstnavatel, podnikatel nebo OSVČ je zodpovědný za oblast požární ochrany a taktéž je povinen plnit všechny zákonem stanovené požadavky,dle platného zákona odst. (1), § 5, zákona č. 133/1985 Sb.

Jste zaměstnavatel, podnikatel nebo OSVČ?

Tak právě Vy jste zodpovědný za správné zajištění požární ochrany ve Vaší organizaci.

Efektivní zajištění požární ochrany Vám provede pouze odborně způsobilá osoba OZO PO a technik požární ochrany, který Vám zajistí komplexní služby požární ochrany a odbornou poradenskou činnost.

Specialisté na Požární ochranu ( PO)

Naše společnost Energom Projekty a.s. Vám pomůže správně plnit všechny legislativní požadavky v oblasti PO. Zajistíme, aby návštěva kontrol ze státních orgánu probíhala hladce a bez zbytečných přestupků, za které mohou tyto orgány udělovat statisícové pokuty.

Obrátíte-li bezpečnost práci ve Vaší organizaci na nás, převezmeme si veškeré povinnosti spojené s touto problematikou a už Vám nikdy nebudou dělat starosti. Ušetříte čas i peníze, které zužitkujete určitě lépe ve své podnikatelské činnosti.

Nahlásila se Vám kontrola z OIP či HSZ?

Buďte správně připraveni. Zajistíme Vám kompletní přípravu a zastoupení odborně proškoleným specialistou na oblast BOZP a PO před samotnou kontrolou ze strany státních orgánů:

  • Inspektorátu práce (OIP)
  • Hasičského sboru (HZS)
  • Hygienické stanice (HSZ)

...Za svou práci ručíme...

Kontaktujte nás

+420 777 929 770

Kontakt

Centrum bezpečnosti práce a požární ochrany v Kladno

Energom Projekty, a.s.

Tel. kontakt: +420 777 929 770

Email: info@energom.cz

IČ: 29001838

DIČ: CZ29001838

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace