Centrum BOZP a požární ochrany v Kladně

Vaši specialisté na komplexní zajištění služeb v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany v rámci celé České republiky


Kontakt

Centrum bezpečnosti práce a požární ochrany

Sídlo společnosti ENERGOM Projekty a.s.:

se nachází v třetím největším městě na ulici Zemědělská 5295 /6, Ostrava - Třebovice, PSČ 722 00, odkud jsou rozprostřední do dalších 11 poboček v rámci měst celé České republiky

Pobočka ENERGOM Projekty a.s. v Kladně:

Komplexní služby v oblasti BOZP a PO zajištují profesionálně proškolení specialisté i v největším městě Středočeského kraje Kladně.

Naši odborně proškolení specialisté v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany vlastní pouze platná a doložitelná oprávnění a certifikáty v odborném poskytování služeb v oblasti BOZP a technicko-organizační činnosti v oblasti PO.

Bankovní spojení společnosti ENERGOM Projekty a.s.:

Komerční banka číslo účtu: 107-7636630237/0100

Fio banka číslo účtu: 2100889117/2010

Pomůžeme Vám se zajištěním zákonných povinnosti složité problematiky bezpečnosti práce a požární ochrany a z efektivníme chod Vaši společnosti.

Informační a poradenská komplexní péče o obchodní partnery:

Pobřebujete-li poradit jak postupovat a správně plnit všechny zákonem stanovené požadavky v oblasti bezpečnost práce, informujte se u našich specialně proškolených asistentek na BOZP, která Vám rády zodpoví všechny Vaše dotazy.

Sjednejte si bezplatnou informativní konzultaci. Naši specialisté na oblast BOZP a požární ochrany... jsou tu pro Vás.

Nahlásila se Vám kontrola z OIP či HSZ?

Buďte správně připraveni. Zajistíme Vám kompletní přípravu a zastoupení odborně proškoleným specialistou na oblast BOZP a PO před samotnou kontrolou ze strany státních orgánů:

  • Inspektorátu práce (OIP)
  • Hasičského sboru (HZS)
  • Hygienické stanice (HSZ)

...Za svou práci ručíme...

Kontaktujte nás

+420 777 929 770

Kontakt

Centrum bezpečnosti práce a požární ochrany v Kladno

Energom Projekty, a.s.

Tel. kontakt: +420 777 929 770

Email: info@energom.cz

IČ: 29001838

DIČ: CZ29001838

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace