Centrum BOZP a požární ochrany v Kladně

Vaši specialisté na komplexní zajištění služeb v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany v rámci celé České republiky


ENERGOM Projekty a.s.

Vaší specialisté na komplexní zajištění služeb BOZP a požární ochrany

ENERGOM Projekty a.s. je jediná působící akciová společnost, jež se stala samotným Centrem bezpečnosti práce a požární ochrany, které má v této oblasti podanou ochrannou známku v rámci celé České republiky.

Naše Centrum bezpečnosti práce a požární ochrany se zaobírá zejména problematikou v oblasti BOZP a požární ochrany ve výrobních i nevýrobních organizacích.

Cílem společnost ENERGOM Projekty a.s. je poskytovat nejen komplexní a profesionální služby v oblasti BOZP a PO, ale zejména podporovat zaměstnavatelé v rozvíjení své podnikatelské činnosti bez zbytečných finančních a majetkových ztrát, a tím přispět i k ochraně lidského zdraví a životního prostředí po celé České Republice.

Specialisté společnosti ENERGOM Projekty a.s. Vám usnadní plnění všech povinnosti v oblastech BOZP a PO, zejména díky dlouholetým zkušenostem, které využívají při poskytování:

 • Komplexních služeb pro malé, střední i velké společnosti.
 • Komplexních služeb pro školství.
 • Komplexních služeb pro OSVČ.
 • Komplexních služeb pro zdravotnictví.
 • Komplexních služeb pro státní správu.
 • Komplexních služeb pro zaměstnavatele.

Našim klientům poskytujeme, co nejkomplexnější péči na míru jejich požadavkům a provozu tak, abychom ušetřili jejich čas i peníze.

Profesionální zajištění služeb v oblasti BOZP a požární ochrany v Kladně

Společnost ENERGOM Projekty a.s. Vám zajistí komplexní a kvalitní služby v oblasti BOZP a požární ochrany dle stanovených předpisů a norem, které jste jako zaměstnavatel povinen splňovat.

 • Profesionální školení BOZP a PO - Provedeme Vám základní i opakované školení BOZP dle platné legislativy na míru Vaši společnosti.

 • Profesionální dokumentaci BOZP a PO - Zpracujeme Vám dokumentace BOZP na základě analýzy rizik na všech pracovištích Vaší společnosti.

 • Profesionální vstupní audit BOZP a PO - Zajistíme Vám kompletní audit BOZP a PO na základě posouzení Vašich jednotlivých pracovištích, kde stanovíme v případě zjištění nehod opatření k nápravě.

 • Profesionální revize technických zařízení- Provedeme Vám revize technických zařízení, pohlídáme termíny všech revizí a kontrol ve stanovených lhůtách.

 • Profesionální poradenská a konzultační činnost v oblasti BOZP a PO - Poskytneme Vám odborné znalosti a postupy ve všech oblastech bezpečnosti práce a požární ochrany.

 • Profesionální zastoupení při kontrolách z příslušných státních orgánů - Zajistíme Vám kompletní přípravu odborně proškoleným specialistou na oblast BOZP a PO před kontrolami ze strany státních orgánů, který Vás rovněž zastoupí a svou práci si obhájí.

Předejděte zbytečným ztrátám a investujte raději do svého podnikání. O problematiku BOZP a požární ochranu se postaráme a zajistíme vše na míru Vašim požadavkům.

Zaručíme Vám profesionalitu námi poskytovaných služeb v oblasti BOZP a požární ochrany. – ENERGOM Projekty a.s.

Nahlásila se Vám kontrola z OIP či HSZ?

Buďte správně připraveni. Zajistíme Vám kompletní přípravu a zastoupení odborně proškoleným specialistou na oblast BOZP a PO před samotnou kontrolou ze strany státních orgánů:

 • Inspektorátu práce (OIP)
 • Hasičského sboru (HZS)
 • Hygienické stanice (HSZ)

...Za svou práci ručíme...

Kontaktujte nás

+420 777 929 770

Kontakt

Centrum bezpečnosti práce a požární ochrany v Kladno

Energom Projekty, a.s.

Tel. kontakt: +420 777 929 770

Email: info@energom.cz

IČ: 29001838

DIČ: CZ29001838

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace