Centrum BOZP a požární ochrany v Kladně

Vaši specialisté na komplexní zajištění služeb v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany v rámci celé České republiky


Bezpečnost a ochrana zdraví při práci

Bezpečnost a ochrana zdravi při práci je souhrn opatření, které mají za úkol přecházet poškození či ohrožení lidského zdraví v pracovním procesu.

Bezpečnost práce je ochrana před negativními vlivy pracovních procesů a všech ostatních činností, které by mohlo ohrozit život a zdraví osob, životního prostředí a majetku.

Kdo je zodpovědný za bezpečnost práce?

Každý zaměstnavatel, podnikatel nebo OSVČ je zodpovědný za oblast bezpečnosti práce a taktéž je povinen plnit všechny zákonem stanovené požadavky, dle platného platného zákoníku práce  č. 309/2006 Sb v oblasti bezpečnosti práce.

Jste zaměstnavatel, podnikatel nebo OSVČ?

Tak právě Vy jste zodpovědný za správné zajištění bezpečnosti práce ve Vaší organizaci. -

Správné zajištění bezpečnosti práce Vás i Vaše zaměstnance nejen ochrání před riziky ohrožujícími zdraví, ale především Vám ušetří nemalé finanční výdaje. Investi do bezpečnosti práce se Vám při profesionálním zajištění této problematiky mnohonásobně vrátí,

Specialisté na Bezpečnost práci (BOZP)

Naše společnost Energom Projekty a.s. Vám pomůže správně plnit všechny legislativní požadavky v oblasti BOZP. Zajistíme, aby návštěva kontrol ze státních orgánu probíhala hladce a bez zbytečných přestupků, za které mohou tyto orgány udělovat statisícové pokuty.

Obrátíte-li bezpečnost práci ve Vaší organizaci na nás, převezmeme si veškeré povinnosti spojené s touto problematikou a už Vám nikdy nebudou dělat starosti. Ušetříte čas i peníze, které zužitkujete určitě lépe ve své podnikatelské činnosti.

Nahlásila se Vám kontrola z OIP či HSZ?

Buďte správně připraveni. Zajistíme Vám kompletní přípravu a zastoupení odborně proškoleným specialistou na oblast BOZP a PO před samotnou kontrolou ze strany státních orgánů:

  • Inspektorátu práce (OIP)
  • Hasičského sboru (HZS)
  • Hygienické stanice (HSZ)

...Za svou práci ručíme...

Kontaktujte nás

+420 777 929 770

Kontakt

Centrum bezpečnosti práce a požární ochrany v Kladno

Energom Projekty, a.s.

Tel. kontakt: +420 777 929 770

Email: info@energom.cz

IČ: 29001838

DIČ: CZ29001838

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace